Karherop napisał(a):

....d) przyjda kontuzje i szeroka kadra jest potrzebna
Nie mam wcale przekonania czy ta kadra jest szersza niz Wisla Pasiecznego (szczególnie wiosna) czy choćby za dyr Junki gdy mieliśmy 6 napastników.
Optymalnym scenariuszem w każdym klubie jest przeprowadzenie najpierw transferów IN a potem OUT/wypożyczeń wiec sądzę że sporo ruchów będzie końcem sierpnia/początkiem września gdy będzie wiadomo czy jest sens trzymac w klubie Omicia, Staszaka, Baniowskiego, Tokarczyka ... a i nie mozna wykluczyć ze nagle jakis Turek sie obudzi że chce powiedzmy wyłożyć za Igbekeme bańkę i chce miec go jeszcze w tym oknie
|
Dokładnie. Jak będą widoki na kolejne transfery to zawsze można kogoś wypożyczyć, jak się nie uda wytransferować.
Poza tym przypominam, że Fred potrzebował roku by zacząć grać więc wywalanie już przysłowiowego Omicia jest słabe.