Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98538
Stary Dzisiaj, 09:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
....d) przyjda kontuzje i szeroka kadra jest potrzebna

Nie mam wcale przekonania czy ta kadra jest szersza niz Wisla Pasiecznego (szczególnie wiosna) czy choćby za dyr Junki gdy mieliśmy 6 napastników.

Optymalnym scenariuszem w każdym klubie jest przeprowadzenie najpierw transferów IN a potem OUT/wypożyczeń wiec sądzę że sporo ruchów będzie końcem sierpnia/początkiem września gdy będzie wiadomo czy jest sens trzymac w klubie Omicia, Staszaka, Baniowskiego, Tokarczyka ... a i nie mozna wykluczyć ze nagle jakis Turek sie obudzi że chce powiedzmy wyłożyć za Igbekeme bańkę i chce miec go jeszcze w tym oknie
Dokładnie. Jak będą widoki na kolejne transfery to zawsze można kogoś wypożyczyć, jak się nie uda wytransferować.

Poza tym przypominam, że Fred potrzebował roku by zacząć grać więc wywalanie już przysłowiowego Omicia jest słabe.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując