|
....d) przyjda kontuzje i szeroka kadra jest potrzebna
Nie mam wcale przekonania czy ta kadra jest szersza niz Wisla Pasiecznego (szczególnie wiosna) czy choćby za dyr Junki gdy mieliśmy 6 napastników.
Optymalnym scenariuszem w każdym klubie jest przeprowadzenie najpierw transferów IN a potem OUT/wypożyczeń wiec sądzę że sporo ruchów będzie końcem sierpnia/początkiem września gdy będzie wiadomo czy jest sens trzymac w klubie Omicia, Staszaka, Baniowskiego, Tokarczyka ... a i nie mozna wykluczyć ze nagle jakis Turek sie obudzi że chce powiedzmy wyłożyć za Igbekeme bańkę i chce miec go jeszcze w tym oknie
|