Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98535
Stary Wczoraj, 08:25
Generalnie zgoda, robienie rewolucji w ekstraklasie byłoby błędem. Ale takim samym błędem będzie stworzenie przerośniętej kadry. No jeżeli potwierdzi się to co twierdził Królewski, że mamy jeszcze minimum 4 transfery to jednocześnie będzie sporo zawodników którzy nie wstaną z ławki. Właśnie dlatego nie rozumiem przedłużenia Carbo. Vhyba, że:
a) tylu transferów nie będzie
b) nie będą do podstawowego składu
c) ktoś odejdzie
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując