|
Patrzac na to ze pewnie nie wszystkie transfery wypala to może sie okazać że wieksza przebudowę ta drużyna przejdzie za rok niz w tym okienku.
Top 15 pilkarzy z największą liczba minut w sez 25/26 zostaje w klubie ( Carbo miał 11 wynik)
Pozniej na liście byl Broda, Jordi, Colley, Łasicki i reszta ponizej 200 minut/sez w lidze
Zastępstwa za Brode i Colleya juz sa. Być może obaj do 1 skladu.
Bardzo rozsadna przebudowa.
Ostatnio edytowane przez Karherop : Dzisiaj o godz. 08:16.
|