|
Z perspektywy podanej kadry można zauważyć słabe punkty/pozycje do upgradu po ew transferach:
Def pomocnik lepszy niz Staszak-Tsymbaliuk
Skrzydlowy lepszy niz Baniowski-Pławinski
Ofensywny pomocnik lepszy niz Omić
Napastnik lepszy niz Tokarczyk
Jesli to ma sie zamknąć faktycznie w 6 transferach to za bardzo nie widzę opcji na inne pozycje.
O ile nagle nie pojawią sie groźne kontuzje.
Cala ta grupa pewnie byłaby pod prądem po ew kontuzjach graczy z trzonu zespolu
|