Na obóz pojechało:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=8850
3 bramkarzy
10 obrońców
12 pomocników
3 napastników
28 piłkarzy w tym 2 nowych.
Z tych 28 urodzeni po 1.1.2004 i można (formalnie) ich wstawić na listę B to:
Letki, Stępak, Kutwa, Krzyżu, Kuziemka, Duda, Baniowski, Cymbaliuk, Pławiński, Tokarczyk.