Gdzieś z 2 tygodnie temu jak wypłynęła ta plotka to pisałem że szkoda prądu i to byłby transfer s-f..
Jak widać dla Bashy i JK nie był
Ponadto co wszyscy już napisali będzie duzym upgradem w szatni. Połączy ekipe niemiecko-jezyczna z Polska. Z tego co czytalem to w Górniku był glownym "motywatorem" w szatni.
Piłkarsko będziemy mieć playmakera na bramce. Chłopak jeszcze do 13 roku życia grał w środku pola. Później zrobili z niego bramkarza.