Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98530
Stary 21.06.2026, 18:40
Gdzieś z 2 tygodnie temu jak wypłynęła ta plotka to pisałem że szkoda prądu i to byłby transfer s-f..

Jak widać dla Bashy i JK nie był

Ponadto co wszyscy już napisali będzie duzym upgradem w szatni. Połączy ekipe niemiecko-jezyczna z Polska. Z tego co czytalem to w Górniku był glownym "motywatorem" w szatni.

Piłkarsko będziemy mieć playmakera na bramce. Chłopak jeszcze do 13 roku życia grał w środku pola. Później zrobili z niego bramkarza.
Odpowiedz cytując