Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98519
Stary 20.06.2026, 22:27
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o to kiedy się otwiera okno. W tym sezonie w środku pola był Carbo, James, Julius, Duda i Omić. Z czego Omić grał ogony. I nikt nie twierdził, że mamy za wąską kadrę. Nikt nie odszedł a jest jeszcze Staszak. Gdzie tu chcesz kogoś dodać do I składu? Wtedy Carbo albo James nie wstają z ławki (więc po co ich przedłużać) a Omić nie łapie aię nawet do kadry ( więc po co go trzymać). Nic się tu nie spina z wyjątkiem wariantu w którym nikt nie przychodzi. Chyba, że Omić out lub mamy zamiar sprzedać Dudę
Być może Królewski liczy na powtórzenie sukcesu w PP. Chyba dla nas najłatwiejsza droga do Europy. Grac będziemy ze statusem pierwszoligowca, więc z ekstraklasowymi drużynami u siebie. Doświadczony Carbo bedzie bardzo pomocny. Na sklad ligowy pewno jeszcze polowania nie zakończono.....
Ostatnio edytowane przez WildDog : 20.06.2026 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując