Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98517
Stary 20.06.2026, 21:47
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Okno otwiera się 1 lipca i zamyka 8 września, 7 dni po oknach w czołowych ligach w Europie.
Mamy ograniczone środki finansowe więc generalnie jesteśmy klubem 3-4 wyboru dla większości piłkarzy.

Za to liga startuje końcem lipca (zobaczymy co Cygany wymyślą).

Lepiej mieć na już Carbo niż czekać do 6-7 kolejki na wymarzone wzmocnienie.
Zwłaszcza, że Marc ze swoim peselem nie może zbyt wiele żądać. O czym w zeszłym sezonie przekonał się się James.
Nie chodzi o to kiedy się otwiera okno. W tym sezonie w środku pola był Carbo, James, Julius, Duda i Omić. Z czego Omić grał ogony. I nikt nie twierdził, że mamy za wąską kadrę. Nikt nie odszedł a jest jeszcze Staszak. Gdzie tu chcesz kogoś dodać do I składu? Wtedy Carbo albo James nie wstają z ławki (więc po co ich przedłużać) a Omić nie łapie aię nawet do kadry ( więc po co go trzymać). Nic się tu nie spina z wyjątkiem wariantu w którym nikt nie przychodzi. Chyba, że Omić out lub mamy zamiar sprzedać Dudę
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując