pepe72 napisał(a):

Okno otwiera się 1 lipca i zamyka 8 września, 7 dni po oknach w czołowych ligach w Europie.
Mamy ograniczone środki finansowe więc generalnie jesteśmy klubem 3-4 wyboru dla większości piłkarzy.
Za to liga startuje końcem lipca (zobaczymy co Cygany wymyślą).
Lepiej mieć na już Carbo niż czekać do 6-7 kolejki na wymarzone wzmocnienie.
Zwłaszcza, że Marc ze swoim peselem nie może zbyt wiele żądać. O czym w zeszłym sezonie przekonał się się James.
|
Tez się mnie wydaje, ze nie miał kosmicznych życzeń ad kontraktu i dlatego został. Mimo dość posuniętej metryki jeszcze jest w stanie kilkadziesiąt minut grać na przyzwoitym poziomie. Ale gratuluję Tobie , że masz chęci polemizować z naczelnym ( i oczywiście nieomylnym w żadnym aspekcie) trollem forum.