Temat
:
Ekstraklasa 2026/2027
Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline
#
295
20.06.2026, 20:58
Widzicie ten stadion w Toronto. Chyba u nas da się w podobny sposób "powiększyć" C o kilka tysięcy. Tylko czy parking za C juz nie jest w rękach jakiś sił nieczystych poza strukturami miejskimi(?)
WildDog
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WildDog
Znajdź inne posty napisane przez WildDog