sandomingo napisał(a):

Carbo przedłużony ....
To by było na tyle jeśli chodzi o wzmocnienie środka pola...tak naprawdę to kluczowa obok napastnika pozycja do wzmocnienia dla nas.
|
Okno otwiera się 1 lipca i zamyka 8 września, 7 dni po oknach w czołowych ligach w Europie.
Mamy ograniczone środki finansowe więc generalnie jesteśmy klubem 3-4 wyboru dla większości piłkarzy.
Za to liga startuje końcem lipca (zobaczymy co Cygany wymyślą).
Lepiej mieć na już Carbo niż czekać do 6-7 kolejki na wymarzone wzmocnienie.
Zwłaszcza, że Marc ze swoim peselem nie może zbyt wiele żądać. O czym w zeszłym sezonie przekonał się się James.