Martinus napisał(a):

|
To jest ruch który bardzo źle wróży. Gdyby miał tu przyjść ktoś do pierwszego składu to by nie przedłużali Carbo bo po co? Żeby nie wstał z ławki? A jest przecież jeszcze Staszak, Omić. Skoro przedłużyli to na logikę znaczy, że nikt nie przyjdzie. A w związku z tym, że zwlekali z tym tak długo świadczy to o jednym. Doszli do wniosku, że nikogo lepszego nie znajdą. Dlaczego? Każdy chyba zna odpowiedź...
|
Dlaczego tak źle patrzycie na Carbo. Może to zawodnik na eklape. Pamiętacie finał PP? Moim zdaniem top 3 naszych piłkarzy w tym meczu. Być może sie sprawdzi w lidze wyzej ( patrzac na jego gre na naszej drodze w PP sezon 23/24, to "być może " mozna wykreslic(?) niz czyściec, w którym musieliśmy kopać się drwalami i innymi elementami. IMO, zasłużył na szansę. Ocenicie go podczas sezonu.......A to Twoje "dlaczego" jest chyba dobrym argumentem aby dać mu szanse.