|
To jest ruch który bardzo źle wróży. Gdyby miał tu przyjść ktoś do pierwszego składu to by nie przedłużali Carbo bo po co? Żeby nie wstał z ławki? A jest przecież jeszcze Staszak, Omić. Skoro przedłużyli to na logikę znaczy, że nikt nie przyjdzie. A w związku z tym, że zwlekali z tym tak długo świadczy to o jednym. Doszli do wniosku, że nikogo lepszego nie znajdą. Dlaczego? Każdy chyba zna odpowiedź...
|