azor napisał(a):

Można, bo i tak jak mówisz połowa z nich to ogóry, tylko...co to ma wspólnego z Wisłą? Niech sobie kontraktuje i wydaje kasę na co chce.
Raczej zeszłoroczne zakupy przeszły pod hasłem "ok zobaczmy" niż lamentowaniem - nie bierzmy pod uwagę głosów typu sandomingo, dla którego pewnie i 4-1 z Schalke to było za mało 
Drozd tak na serio...ciężko było wiązać jakiekolwiek nadzieje z gościem, który przyszedł z 4 ligi. Wypalił i super, ale nawet skrajny lament był uzasadniony. A odnośnie nowego gościa - to raczej ma dobry odbiór czy to na X czy tutaj.
Co do płaczków...wiem, że może Ci to nie na rękę, ale nie zauważyłeś, że ich ilość się zmniejszyła? Sam powiedzmy że nie byłem fanem zarządzania Królewskiego przez poprzednie 3 lata, teraz z pokorą przyznaje, że w wielu aspektach miał racje. Naprawdę da się rozmawiać bez nieustannej kontry i bez żadnych osobistych wycieczek - sam jesteś najlepszym przykładem osoby odpornej na jakiekolwiek argumenty niezgodne z Twoim tokiem rozumowania.
|
Skoro już nie jesteś płaczkiem to nie bierz proszę tego co piszę do siebie

. To nie jest żadna kontra.
A co do szacowania potencjału. Głównym i decydującym czynnikiem nakazującym optymizm jest jedno. Jako Polska, jeżeli chodzi o szkolenie i kulturę gry jesteśmy zwyczajnie zadupiem. Dlatego każdy piłkarz, który liznął cywilizowanego piłkarskiego świata ma w naszych ligowych warunkach gigantyczną przewagę. Ten świat to Hiszpania, Francja, Holandia, Portugalia, Szwajcaria, Belgia, Austria, piłkarze tam szkoleni spokojnie mają umiejętności żeby dawać radę w Ekstraklasie, zwłaszcza jeżeli dawali radę na najwyższym poziomie w swoich krajach. Przeszkodą może być tylko aklimatyzacja.
Dlatego kiedy jakiś płaczek hejtuje jakiegoś nowego zawodnika, zanim jeszcze raz kopnął piłkę to mnie to drażni.
sandomingo napisał(a):

Dlatego napisalem- zweryfikuje go boisko, oby pozytywnie.
Niemniej patrząc na dotychczasowe CV to szału nie ma.
|
No, to żeś Amerykę odkrył. Zweryfikuje go boisko? Nie gadaj...
A co do CV. Przychodzi do nas podstawowy zawodnik Belgijskiej ekstraklasy, jak to szału nie ma? To kogo byś wolał ? Janickiego z Górnika?

To byłby szał ?