Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98504
Stary 20.06.2026, 10:26
Dziwny masz problem z Francuzem. Ja akurat lubię takie historie z zawodnikami, którzy wchodzą szczebel po szczeblu i się stopniowo rozwijają. Poza tym, przychodzi z ligi zdecydowanie lepszej niż ekstraklasa i zagrał tam grubo ponad 2K minut. To jest wystarczające, by powiedzieć, że się ograł na niezłym poziomie. Porównajmy do takiego Czubaka, choc to inna pozycja. Czubak odbił się od ściany w spadkowiczu ligi belgijskiej (ledwie 70 min.), a potem przyłazi do Esy i zostaje teraz najlepszym napastnikiem
Odpowiedz cytując