Martinus napisał(a):

Jego CV nie jest mega imponujące, ale też nazywanie go ogórem to wyższy poziom odklejenia. Zupełnie nie dziwi jaki użytkownik to napisał. Ostatni sezin podstawowy obrońca w lidze beligijskiej, w dodatku zbierający dobre opinie i mający dobrą reputacje u kibiców.
Mnie bardziej zastanawia jak to możliwe, że zaliczał rok do roku taki progres w już nie najmłodszym wieku? Przecież 3-4 lata temu kopał się po czole w jakiś 4 ligach francuskuch
|
Prawdopodobnie został uznamy za mało perspektywicznego, byli lepsi w zbliżonych rocznikach. Dlatego ostatecznie trafia do Polski, za darmo, do Wisły.
Jak na nasze warunki to ma mega CV bo raz że dobry sezon w lidze belgijskiej, dwa - że poprzedni, a nie trzy lata temu. A trafia na pozycję na której już i tak mamy solidnych piłkarzy...
To nie jest "zdolny 21 latek z drugiej ligi o którego wygraliśmy rywalizację z Odrą Opole", tylko ktoś kto ma realne szanse zagrać dobry sezon w Ekstraklasie.