Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98501
Stary 20.06.2026, 08:47
Jego CV nie jest mega imponujące, ale też nazywanie go ogórem to wyższy poziom odklejenia. Zupełnie nie dziwi jaki użytkownik to napisał. Ostatni sezin podstawowy obrońca w lidze beligijskiej, w dodatku zbierający dobre opinie i mający dobrą reputacje u kibiców.
Mnie bardziej zastanawia jak to możliwe, że zaliczał rok do roku taki progres w już nie najmłodszym wieku? Przecież 3-4 lata temu kopał się po czole w jakiś 4 ligach francuskuch
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując