Drozd napisał(a):

:
A co do zeszłorocznych zakupów. Zdaniem wiecznych płaczków wszyscy od Lelivelda na Gruicicu kończąc to były ogóry . Dopiero wyniki pozamykały japy. Więc mnie nie rozśmieszaj...
Nic nie będę przywoływał bo mi się nie chce. (...)
|
Placzkow to było moze mniej niz 1%
Wszyscy ktorzy przyszli poza Nikajem i Staszakiem byli z lepszych lig niz 1l PL.
Narzekania byly jesli juz jak zawsze - brak skrzydłowego, napastnika, dlugo bocznego obroncy. I jak polazalo życie niektóre byly bardziej lub mniej, ale w większości zasadne.