Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98500
Stary 20.06.2026, 08:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
:
A co do zeszłorocznych zakupów. Zdaniem wiecznych płaczków wszyscy od Lelivelda na Gruicicu kończąc to były ogóry . Dopiero wyniki pozamykały japy. Więc mnie nie rozśmieszaj...

Nic nie będę przywoływał bo mi się nie chce. (...)
Placzkow to było moze mniej niz 1%

Wszyscy ktorzy przyszli poza Nikajem i Staszakiem byli z lepszych lig niz 1l PL.

Narzekania byly jesli juz jak zawsze - brak skrzydłowego, napastnika, dlugo bocznego obroncy. I jak polazalo życie niektóre byly bardziej lub mniej, ale w większości zasadne.
Odpowiedz cytując