As napisał(a):

Koniecznosc w takim sensie, ze chlopaki mieliby mozliwosc lepiej wczuc sie w zycie seniora kiedy musieliby jezdzic na mecze po calej Polsce, rywalizowac z zespolami z roznych regionow i na jednak wyzszym poziomie.
W drugiej lidze sa juz zespoly z ekstraklasowa przeszloscia, niektore ze stadionami i dosc licznymi kibicami.
|
Co za bzdury...
Już przeskok z juniora do trzeciej ligi dla wielu jest problematyczny.
Jedyny sensowny sposób na załatanie dziury między pierwszą drużyną a rezerwami to wypożyczenia. Ma to wbrew pozoru więcej sensu niż próby budowania całego składu na drugą ligę, bo wyróżniający się młody piłkarz trafia do normalnego zespołu, budowanego gorzej lub lepiej, ale do osiągnięcia jakiegoś celu. Zespoły rezerw to zawsze jest jednak taki sztuczny twór.
Nie ogarniemy całego szkolenia między juniorami a Ekstraklasą rezerwami, nie ma nawet sensu próbować.