Można, bo i tak jak mówisz połowa z nich to ogóry, tylko...co to ma wspólnego z Wisłą? Niech sobie kontraktuje i wydaje kasę na co chce.
Raczej zeszłoroczne zakupy przeszły pod hasłem "ok zobaczmy" niż lamentowaniem - nie bierzmy pod uwagę głosów typu sandomingo, dla którego pewnie i 4-1 z Schalke to było za mało
Drozd tak na serio...ciężko było wiązać jakiekolwiek nadzieje z gościem, który przyszedł z 4 ligi. Wypalił i super, ale nawet skrajny lament był uzasadniony. A odnośnie nowego gościa - to raczej ma dobry odbiór czy to na X czy tutaj.
Co do płaczków...wiem, że może Ci to nie na rękę, ale nie zauważyłeś, że ich ilość się zmniejszyła? Sam powiedzmy że nie byłem fanem zarządzania Królewskiego przez poprzednie 3 lata, teraz z pokorą przyznaje, że w wielu aspektach miał racje. Naprawdę da się rozmawiać bez nieustannej kontry

i bez żadnych osobistych wycieczek - sam jesteś najlepszym przykładem osoby odpornej na jakiekolwiek argumenty niezgodne z Twoim tokiem rozumowania.