Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98496
Stary 19.06.2026, 21:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
No i ten "ogór" Moltenis z 4 ligi okazał się jednym z najlepszych naszych obrońców.


Płaczki zawsze będą biadolić. Wszyscy z zeszłorocznego okienka też ich zdaniem byli ogórami.

Tylko Kwiecień nigdy żadnego ogóra nie zakontraktował
Paskudnym manipulantem jesteś - to, że nikt w Moltenisa nie wierzył jest całkowicie uzasadnione. Nie robiłbym z niego drugiego Głowackiego, ot solidny obrońca na poziomie Guzmicsa czy Mehremica, ale za Bunoza czy Frydrychem.

Przywołaj proszę kto biadolił na transfery z zeszłego lata? Bo z tego co kojarzę, akurat poprzednie letnie okienko było wyjątkowo spokojne pod kątem malkontenctwa.

Twoja fiksacja na punkcie Kwietnia jest niepokojąca. Nikt nie wspomina jego nazwiska od "afery stadionowej" generalnie mając poczynania Wieczystej w dupie(i słusznie), tylko Tobie się grzałka odpala. Tak po ludzku, pomijając Wieczystą, trochę szacunku mu się należy za kontrakt Peszki, transfer Brleka czy dorzucanie na bieżącą działalność Wisły.

I uprzedzając Twoją przewidywalną litanię: tak, przedłużanie Starzyńskiego, Skrobowskiego i Sukiennickiego to głupota, Carbo nadaje się jako ogarniacz środka na ostatnie 15-20 minut, Duda potrzebuje konkurencji, Bozic okazał się dużym wzmocnieniem, potrzebujemy alternatywy na skrzydłach, bo Duarte/Kuziemka są chimeryczni. Omnic póki co jest ogórem, choć dostawał szanse - tu się rozjeżdżamy.
Ostatnio edytowane przez azor : 19.06.2026 o godz. 22:15.
Odpowiedz cytując