Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98494
Stary 19.06.2026, 19:50
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Gość wygląda na ogóra, oby boisko zweryfikowało go pozytywnie.
Większość "kariery" to amatorskie ligi we Francji, 3 liga belgijska itp. Dodatkowo nie grzeszy szybkością.

Moim zdaniem jego max to pozycje nr 18-20 w drużynie. Zawodnik o poziom niżej niż Biedrzycki, Grujcic czy Kutwa.

Jeżeli te "wzmocnienia" mają tak wyglądać to lepiej faktycznie grajmy składem pierwszoligowym.
Powalczymy o spadek tak czy siak - ale przynajmniej dług się nie powiększy.
Nie bede wmawial, ze ogladam lige belgijska ale ogladajac chlopa kompilacje to nie wyglada na ogora. Wiadomo, ze kazdy wsadza do kompilacji najlepsze zagrania no ale najpierw trzeba je umiec zrobic.

No ale popatrzylem na jego statystyki w poprzednim sezonie

- Przechwyty: 29 miejsce na 107 (obroncy, rowniez boczni, ktorzy rozegrali minimum 10 spotkan w sumie 107 zawodnikow)
- Wybicia: 20 miejsce
- Srednia ocen: 97 miejsce (ale klub chujowy i wyniki maja wplyw)
- wslizgi: 64 miejsce
- Liczba bledow umozliwiajacych przeciwnikowi strzal: 1
- Zablokowane strzaly: 33 miejsce


Wyglada na solidnego zawodnika. Zadna z niego gwiazda ale w lidze belgijskiej sie nie kompromitowal.
Odpowiedz cytując