|
Paru tu prosilo żebym kogos nie cytowal - to nie zacytuje.
@sandomingo, ogór nie rozgrywa nawet jednego sezonu w lidze belgijskiej. Gdzie 1 liga Polska gdzie Belgia?
W dodatku defensywa z nim w skladzie miala 5 defensywe w lidze w sezonie zasadniczym.
Ogórem na papierze to byl Moltenis, ktory przychodzil de facto z 4 ligi francuskiej, ale nie on. Przynajmniej po CV.
A co będzie życie pokaże.
|