Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98491
Stary 19.06.2026, 17:22
Paru tu prosilo żebym kogos nie cytowal - to nie zacytuje.

@sandomingo, ogór nie rozgrywa nawet jednego sezonu w lidze belgijskiej. Gdzie 1 liga Polska gdzie Belgia?

W dodatku defensywa z nim w skladzie miala 5 defensywe w lidze w sezonie zasadniczym.

Ogórem na papierze to byl Moltenis, ktory przychodzil de facto z 4 ligi francuskiej, ale nie on. Przynajmniej po CV.

A co będzie życie pokaże.
Odpowiedz cytując