Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98487
Stary 19.06.2026, 14:24
Gość wygląda na ogóra, oby boisko zweryfikowało go pozytywnie.
Większość "kariery" to amatorskie ligi we Francji, 3 liga belgijska itp. Dodatkowo nie grzeszy szybkością.

Moim zdaniem jego max to pozycje nr 18-20 w drużynie. Zawodnik o poziom niżej niż Biedrzycki, Grujcic czy Kutwa.

Jeżeli te "wzmocnienia" mają tak wyglądać to lepiej faktycznie grajmy składem pierwszoligowym.
Powalczymy o spadek tak czy siak - ale przynajmniej dług się nie powiększy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując