|
Gość wygląda na ogóra, oby boisko zweryfikowało go pozytywnie.
Większość "kariery" to amatorskie ligi we Francji, 3 liga belgijska itp. Dodatkowo nie grzeszy szybkością.
Moim zdaniem jego max to pozycje nr 18-20 w drużynie. Zawodnik o poziom niżej niż Biedrzycki, Grujcic czy Kutwa.
Jeżeli te "wzmocnienia" mają tak wyglądać to lepiej faktycznie grajmy składem pierwszoligowym.
Powalczymy o spadek tak czy siak - ale przynajmniej dług się nie powiększy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|