Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98473
Stary 18.06.2026, 21:52
For_FuN_, niespecjalnie mnie obchodzą inne beniaminki bo żaden z nich nie był podobny do obecnej Wisły. Arka i Termalica w sezonie, w którym nas wyprzedziły były gorszymi drużynami niż Wisła w większości aspektów. GKS zresztą również. Mamy wystarczająco dobrych piłkarzy, żeby z powodzeniem grać w Ekstraklasie, a pewnie będziemy mieć jeszcze kilku dodatkowych do końca okna. Klucz leży gdzie indziej, niż w wysokim budżecie. Przygotowanie fizyczne, taktyczne, spójność i dopasowanie zawodników, kolektyw itd. Oczywiście w dłuższej perspektywie czasu nasze możliwości transferowe będą musiały być większe, żeby walczyć z najlepszymi. Ale póki co mówimy TYLKO o spokojnym ligowym bycie. Wisłę absolutnie stać na to już w tym momencie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując