Arked napisał(a):

|
Oderwaniem od rzeczywistości jest typowanie Wisły do spadku. Wisła może spaść tak samo jak prawie każdy inny klub, bo to jest Ekstraklasa. Ale żadnym głównym kandydatem do tego nie będziemy.
|
Teraz mi podaj wyniki z ostatnich lat, czyli ile beniaminków awansowało i ile w następnym sezonie spadało. Podyskutujemy o faktach, bo to jest główny argument. Wiem, że piłką się nie interesujesz, ale sprawdź, sprawdź też ostatni sezon i czy przypadkiem Arka i Termalika nie spadły od razu

. Wiem, że żyjesz bajdurzeniem o budżecie 60-70 mln zł(co jest totalną bzdurą), ale popatrz na nasz skład i teraz mi wymień piłkarzy, którzy byli gwiazdami Iszej ligi na przestrzeni całego sezonu(żeby to się nie ograniczyło do dwóch nazwisk

). Żeby myśleć o utrzymaniu trzeba mieć piłkarzy, którzy przerastali ligę i mówię tutaj o 10-12-13-14.