Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98472
Stary 18.06.2026, 19:04
Arked napisał(a):Wyświetl post
Oderwaniem od rzeczywistości jest typowanie Wisły do spadku. Wisła może spaść tak samo jak prawie każdy inny klub, bo to jest Ekstraklasa. Ale żadnym głównym kandydatem do tego nie będziemy.
Teraz mi podaj wyniki z ostatnich lat, czyli ile beniaminków awansowało i ile w następnym sezonie spadało. Podyskutujemy o faktach, bo to jest główny argument. Wiem, że piłką się nie interesujesz, ale sprawdź, sprawdź też ostatni sezon i czy przypadkiem Arka i Termalika nie spadły od razu . Wiem, że żyjesz bajdurzeniem o budżecie 60-70 mln zł(co jest totalną bzdurą), ale popatrz na nasz skład i teraz mi wymień piłkarzy, którzy byli gwiazdami Iszej ligi na przestrzeni całego sezonu(żeby to się nie ograniczyło do dwóch nazwisk ). Żeby myśleć o utrzymaniu trzeba mieć piłkarzy, którzy przerastali ligę i mówię tutaj o 10-12-13-14.
Odpowiedz cytując