Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 18.06.2026, 12:09
Arked napisał(a):Wyświetl post
A to nie byłoby działanie przez akcjonariusza na szkodę spółki Ekstraklasa SA poprzez naruszenie jej wizerunku?
W normalnym akcyjnym klubie (firmie) jak najbardziej. Ale nie zapominaj, ze patologia żenująca na publicznej kasie rządzi się w tym bezprawnym kraju swoimi zasadami. I co im zrobisz, nawet jak dostaną drakonskie kary, samorząd wspomoże.....
Odpowiedz cytując