Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30537
Stary 18.06.2026, 11:14
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Starzyński musiał bardzo mocno zejść z wymagań, byle tylko zostać i spróbować się odbudować w optymalnym środowisku.
Przedłużenie na dotychczasowych warunkach to byłoby czyste szaleństwo, nawet jak na warunki Wisły.
To sie broni tylko jesli zaproponowalismy kontrakt na poziomie 5-6k netto a i to uwazam za watpliwy biznes. W skali roku to i tak wyjdzie ponad >100k brutto

To tylko blokowanie miejsca w kadrze rezerw. Juz wole tych 2-3 starszych zawodników, którzy wniosa doświadczenie i podniosą poziom treningów niz wieczne mlode polamane talenty.
Odpowiedz cytując