|
Przede wszystkim jak ktoś jest ekspertem od Ekstraklasy to nie ma prawa wiedzieć nic o 1 Lidze, bo nie da się oglądać obu lig na raz. I sami to przyznawali w tych materiałach które widziałem. Oni dosłownie nie znają naszych piłkarzy. Nie wiedzą kto to jest.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|