|
Jeżeli Talary, Starzyńskie i Skrobańskie mają płacone ryczałty za dojazdy do Myślenic plus obiady no i jakieś 2-3k miesięcznie to ok, niech sobie grają w 3 lidze bo samą młodzieżą to ligi się nie utrzyma.
Czy jednak tak jest w przypadku chociażby Starzyńskiego, który przez ostatnie lata zarabiał po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie to naprawdę mam wątpliwości...
@Karherop - ja rozumiem pisać o tym Pławińskim, który trenuje z pierwszą drużyną ale nie o jakimś randomowym piętnastolatku. Powołania do kadr młodzieżowych to dostają przede wszystkim krewni i znajomi różnych królików. Kto ma obrotnego menago ten ma powołanie, żeby mieć fajny wpis w CV. Tak to działa w naszej Polsce.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|