Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 17.06.2026, 23:39
WildDog napisał(a):Wyświetl post
A Ty rozumiesz. Jeżeli przesłanki listę i nie zgłoszą przyjazdu, to MUSZA zapłacić za zamówione, a niezwrócone bilety . Czy to dobry interes dla klubów nas bojkotujacych....
Podejrzewam, że środowisko troglodytów będzie w stanie poświęcić przysłowiowe 5 dych od łebka, żeby tylko zrobić nam psikus (w ich mniemaniu).
Odpowiedz cytując