sandomingo napisał(a):

Sorry, teraz w temacie o piłkarzach poruszacie temat 15 latka?
Takich chłopaków jak on są w Polsce setki. Lodu.
|
Nie chcesz, nie czytaj/nie komentuj.
Setki powolywanych w Polsce do kadry kraju w danym roczniku? Wisla raczej stroni od podpisywanie tak wczesniej profesjonalnych kontraktow, wiec widocznie ma teraz powód.
Wisla ma obecnie na tyle malo reprezentantow kraju że każdy jeden jest wart uwagi, szczególnie że mówimy o U15 a nie o U9.
I sprawdz sobie ze juz 15 latkowie debiutowali w esa. Bylo ich nawet kilku.
Ale teraz jesli na kims miec oko to bardziej na 17-letnim Pławińskim który trenuje z jedynka.