Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30530
Stary 17.06.2026, 21:50
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Sorry, teraz w temacie o piłkarzach poruszacie temat 15 latka?

Takich chłopaków jak on są w Polsce setki. Lodu.
Nie chcesz, nie czytaj/nie komentuj.

Setki powolywanych w Polsce do kadry kraju w danym roczniku? Wisla raczej stroni od podpisywanie tak wczesniej profesjonalnych kontraktow, wiec widocznie ma teraz powód.

Wisla ma obecnie na tyle malo reprezentantow kraju że każdy jeden jest wart uwagi, szczególnie że mówimy o U15 a nie o U9.

I sprawdz sobie ze juz 15 latkowie debiutowali w esa. Bylo ich nawet kilku.

Ale teraz jesli na kims miec oko to bardziej na 17-letnim Pławińskim który trenuje z jedynka.
Odpowiedz cytując