azor napisał(a):

|
Nie rozumiesz - mogą kupić bilety, przesłać listę i po prostu nie przyjechać.
|
A Ty rozumiesz. Jeżeli przesłanki listę i nie zgłoszą przyjazdu, to MUSZA zapłacić za zamówione, a niezwrócone bilety . Czy to dobry interes dla klubów nas bojkotujacych....