As napisał(a):

Ten kraj ma po.......one priorytety i tyle. Publiczne pieniadze sa ordynarnie marnotrawione. To mnie osobiscie oburza.
Nikt mnie nigdy nie przekona, ze sponsorowanie przez mieszkancow miasta sportowych samochodow pilkarzom a ich dziewczynom sztucznych cyckow w tureckich klinikach lezy w zywotnym interesie tych mieszkancow i jest wazniejsze niz, nie wiem na przyklad zrobienie calkowicie darmowych przedszkoli. Przeciez to jest ....a nieprawdopodobne, ze jakis paralityk jezdzi nowiutkim AMG a jakas rodzina buli 1000 zlotych za przedszkole i mowi sobie "na drugie dziecko nas nie stac, zostaniemy z jednym". qrwa, przyrost naturalny leci nam na pysk (i tak, wiem, ze powodow jest wiele) a szmal wydajemy na de facto glupoty.
|
Odpuść, to pozostałość po komunie na naszym forum. Dziadek zapomniał, że ten system juz odszedł. Aczkolwiek niejaki czarzasty sprawia, że można w to wątpić....