Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98465
Stary 17.06.2026, 17:39
A ta Ekstraklasa to jaki niby poziom? Od dawna wiadomo, że kiedy będzie więcej miejsca to będzie nam łatwiej, a autobusów w polu karnym na pewno będzie mniej.

Kluczowa będzie głowa, jeżeli sztab zbuduje w zespole pewność i potwierdzi to obraz gry to pójdziemy ostro w górę jeżeli chodzi o możliwości.


Przydało by się żeby ktoś nauczył się strzelić celnie z 20 metrów 3/6 prób, a nie 1/10 tak jak teraz.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.06.2026 o godz. 17:41.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując