sandomingo napisał(a):

Ostatnio była dyskusja nt publicznych pieniędzy, którymi dotowane są kluby.
U nas wielkie oburzenie, marzyciele spodziewają się odpowiedzialności, kar itp.
A tymczasem Miasto Kielce przekazało - podobno prywatnemu już - klubowi Korona Kielce dodatkową dotację w wysokości rocznego wynagrodzenia ich najnowszego nabytku
|
Ten kraj ma po.......one priorytety i tyle. Publiczne pieniadze sa ordynarnie marnotrawione. To mnie osobiscie oburza.
Nikt mnie nigdy nie przekona, ze sponsorowanie przez mieszkancow miasta sportowych samochodow pilkarzom a ich dziewczynom sztucznych cyckow w tureckich klinikach lezy w zywotnym interesie tych mieszkancow i jest wazniejsze niz, nie wiem na przyklad zrobienie calkowicie darmowych przedszkoli. Przeciez to jest ....a nieprawdopodobne, ze jakis paralityk jezdzi nowiutkim AMG a jakas rodzina buli 1000 zlotych za przedszkole i mowi sobie "na drugie dziecko nas nie stac, zostaniemy z jednym". qrwa, przyrost naturalny leci nam na pysk (i tak, wiem, ze powodow jest wiele) a szmal wydajemy na de facto glupoty.