Ostatnio była dyskusja nt publicznych pieniędzy, którymi dotowane są kluby.
U nas wielkie oburzenie, marzyciele spodziewają się odpowiedzialności, kar itp.
A tymczasem Miasto Kielce przekazało - podobno prywatnemu już - klubowi Korona Kielce dodatkową dotację w wysokości rocznego wynagrodzenia ich najnowszego nabytku
