Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98453
Stary 17.06.2026, 10:46
Arked napisał(a):Wyświetl post
Wisła bez żadnych transferów jest drużyną minimum środka tabeli w Ekstraklasie. Co nas może załatwić to jeśli zawalimy przygotowania, a nie że rywale kupują zawodników za miliony Euro. Każdy transfer, który zrobimy to będzie plus i jest mile widziany dla głębi składu, ale nie jesteśmy zdesperowani.
Pierwszoligowy skład ugra górną połówkę tabeli (czyli minimum środek).
Bardzo śmiałe stwierdzenie moim zdaniem, a dlaczego tak uważasz?
Odpowiedz cytując