azor napisał(a):

Rumun to niewiadoma, Łubik sprawdzona opcja. Nawet jeśli tylko na 1 sezon. Niemniej przy takim wyborze, Letkiewicz powinien iść na wypożyczenie, a na ławkę dalej potrzebujemy kogoś z doświadczeniem. Pytanie czy w takiej konfiguracji nie lepiej zostawić Letkiewicza + senior na rezerwie?
|
Coraz bardziej się ku temu skłaniam.
Letki dał podstawy ku temu aby mu zaufać.
Ja wiem, ja wiem, tak pamiętam te wszystkie jego błędy.
Ale pamiętam też spektakularne interwencje.
Chłopak się uczy i idzie w górę.
I jeszcze pamięć przywołuje mi Lisa.
Ten to robił błędy.
Ale stawialiśmy na niego i się wyrobił...
A teraz wraca do Lecha.