Karherop napisał(a):

Nie ma znaku równości pomiędzy nie mam kasy = sa super transfery z głową
Jest kasa = sa przeplacone slabe transfery a zawodnik sie pewnie połamie
Możemy dojsc do absurdalnych wniosków że lepsi zawodnicy maja karte w ręku niż sa na kontraktach. Statystycznie jest kompletnie inaczej.
|
Czymś się muszę pocieszać
Zwłaszcza, że ostatnio trafiono z transferami.