pepe72 napisał(a):

Dzięki temu, że nie mamy kasy zakupy są robione z głową.
Co było widać po poprzednim letnim oknie.
|
Nie ma znaku równości pomiędzy nie mam kasy = sa super transfery z głową
Jest kasa = sa przeplacone slabe transfery a zawodnik sie pewnie połamie
Możemy dojsc do absurdalnych wniosków że lepsi zawodnicy maja karte w ręku niż sa na kontraktach. Statystycznie jest kompletnie inaczej.