Arked napisał(a):

|
Wisła bez żadnych transferów jest drużyną minimum środka tabeli w Ekstraklasie. Co nas może załatwić to jeśli zawalimy przygotowania, a nie że rywale kupują zawodników za miliony Euro. Każdy transfer, który zrobimy to będzie plus i jest mile widziany dla głębi składu, ale nie jesteśmy zdesperowani.
|
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?