Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98451
Stary 17.06.2026, 06:46
Arked napisał(a):Wyświetl post
Wisła bez żadnych transferów jest drużyną minimum środka tabeli w Ekstraklasie. Co nas może załatwić to jeśli zawalimy przygotowania, a nie że rywale kupują zawodników za miliony Euro. Każdy transfer, który zrobimy to będzie plus i jest mile widziany dla głębi składu, ale nie jesteśmy zdesperowani.
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując