pepe72 napisał(a):

|
Patrząc na to, że Widzew ledwo uciekł z pod topora to ja bym się tymi wydatkami Korony nie onanizował
|
Tylko kogo bral Widzew (przeplacone no name zza granicy) a kogo bierze Korona (top3 pomocnika ligi zeszlego sezonu).
Zazdroszczę takich transferów.