Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98440
Stary 16.06.2026, 17:39
emjot napisał(a):Wyświetl post
Stępak straszny elektryk, widziałem jego 4 spotkania w Stalowej.
Do Letkiego brakuje mu bardzo dużo. Oby nie musiał wychodzić na boisko

ponoć mamy ustalone warunki z tym Rumunem, jakby Łubik nie wypalił
z kolei Łubik najpierw ma podpisać przedłużenie z Augsburgiem dopiero potem ma przyjść do nas
Gieksa niby (?) odpadła z wyścigu o jego wypo
Cziczkan też elektryk. Zobaczymy kto ostatecznie będzie w trójce bramkarzy. Do mnie trójka Łubik, Letkiewicz, Stępak to jawne lecenie sobie w chu.. na pozycji bramkarza. Po raz kolejny.

Nie można ściągnąć jednego doświadczonego, dobrego bramkarza? Serio? Trzeba zawsze dawać szansę, ogrywać i liczyć na farta?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując