emjot napisał(a):

Stępak straszny elektryk, widziałem jego 4 spotkania w Stalowej.
Do Letkiego brakuje mu bardzo dużo. Oby nie musiał wychodzić na boisko
ponoć mamy ustalone warunki z tym Rumunem, jakby Łubik nie wypalił
z kolei Łubik najpierw ma podpisać przedłużenie z Augsburgiem dopiero potem ma przyjść do nas
Gieksa niby (?) odpadła z wyścigu o jego wypo
|
Cziczkan też elektryk. Zobaczymy kto ostatecznie będzie w trójce bramkarzy. Do mnie trójka Łubik, Letkiewicz, Stępak to jawne lecenie sobie w chu.. na pozycji bramkarza. Po raz kolejny.
Nie można ściągnąć jednego doświadczonego, dobrego bramkarza? Serio? Trzeba zawsze dawać szansę, ogrywać i liczyć na farta?