Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30524
Stary 16.06.2026, 16:43
As napisał(a):Wyświetl post
Ktos go widzial w jakims meczu? Bedzie cos z niego?

https://wislakrakow.com/en/blogs/new...w-wisle-krakow

Chlopak ma dobre, pilkarskie nazwisko
Jest powoływany do reprezentacji Polski U15, wiec talent jakis ma.

Gra na lewym skrzydle. Wisla zagięła na niego parol gdy mial już 7 lat i gral w Brzesku. Bardzo wcześnie wyselekcjonowany.
Odpowiedz cytując