As napisał(a):

No i jeszcze zapomnialem dopisac. Jak ktos siedzi na wakacjach to nie da sie go nawet przebadac przed podpisaniem kontraktu.
Nawet jesli jestesmy z kims dogadani na gebe to nie bedzie ogloszenia / podpisania kontraktu dopoki pilkarz nie wroci z urlopu i go nie przebadamy.
To tez moze byc jakis powod, ze tych transferow jeszcze nie ma.
|
Wszystkie kontrakty które zawodnicy podpisuja w styczniu z wejściem w życie od czerwca sa podpisane de facto bez ważnych badan, ew z zawartymi klauzulami z wejściem w życie po przejściu pozytywnie testow metrycznych.
Wtedy to nie jest problemem. Ale generalnie to 2 dni w jedna czy druga stronę są bez znaczenia, o ile strony będą sie trzymać ustaleń.