|
No i jeszcze zapomnialem dopisac. Jak ktos siedzi na wakacjach to nie da sie go nawet przebadac przed podpisaniem kontraktu.
Nawet jesli jestesmy z kims dogadani na gebe to nie bedzie ogloszenia / podpisania kontraktu dopoki pilkarz nie wroci z urlopu i go nie przebadamy.
To tez moze byc jakis powod, ze tych transferow jeszcze nie ma.
|