|
Szczerze mowiac to myslalem, ze po awansie beda jakies ogloszenia. Spodziewalem sie, ze beda ogloszenia przedluzen z tymi, ktorych klub chce zatrzymac i to faktycznie podzlo dosyc szybko ale dodatkowo liczylem, ze oglosimy dwoch, trzech ktorym skonczyly sie kontrakty gdzies incziej.
- moze dajemy takie pieniadze, ze zawodnicy mowia OK spoko ale jeszcze poczekam czy nie pojawi sie cos lepszego, mam czas. Jak cos to sie odezwe.
- moze okres wakacyjny. Pilkarze pokonczyli sezony i mocza dupy gdzies na Malediwach i ciezko o jakies negocjacje i o przyjazd do Krakowa zeby podpisac kontrakt i zrobic fotki na konferencji.
- moze nia mamy szmalu i czekamy az pilkarzom pozamykaja sie opcje i bedziemy mogli wziac ich taniej niz na poczatku okienka bo agenci sami beda do nas dzwonic.
|