|
Jak nikt nowy nie znajdzie się na obozie to będzie rozczarowujące.
No a potem jest czas na transfery do początku września. A na bezrobotnych jest czas przez cały czas.
Pewnie aktualnie trwają negocjacje z piłkarzami i kombinowanie skąd wziąć kasę.
Nie pozostaje nam nic innego jak ćwiczyć cierpliwość.
Mnie niepokoi brak informacji o zakończeniu współpracy z Carbo, moim zdaniem potrzebujemy na jego pozycję kogoś szybszego i zwrotniejszego.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 16.06.2026 o godz. 13:10.
|